• Dbamy o Twoje zdrowie - stawiamy na naturę.

Produkty

Stół wiejski

„Stół wiejski” to oferta przygotowana z myślą o potrzebach Klientów, którzy przy okazji różnych uroczystości chcieliby poczęstować swoich gości naszymi wyrobami, podanymi w odpowiedniej oprawie. Potrzeba tego rodzaju zdarza się najczęściej w przypadku wesel czy rodzinnych świąt – wychodząc jej naprzeciw przygotowaliśmy dwie różne propozycje, dopasowane do różnych sytuacji.

„Stół wiejski” to jedyna w swoim rodzaju kompozycja wysokiej jakości wędzonek, wędlin oraz kiełbas, przygotowanych do natychmiastowego podania. Stanowi atrakcyjne urozmaicenie menu oraz w unikatowy sposób prezentuje najciekawsze smaki naszego regionu, nadając swojskiego klimatu nie tylko rodzinnym spotkaniom. Jego gwiazdą jest kumpiak – tradycyjna reprezentacyjna szynka z kością, przyrządzana według autorskiej receptury Zakładu Mięsnego Kliniccy. Towarzyszą jej apetyczne aromaty wędzonych mięs i bogaty bukiet wyraziście przyprawianych kiełbas.

W składzie „Stołu wiejskiego” przewidzieliśmy obecność różnych produktów z naszej oferty, dobierając je w sposób pozwalający na skosztowanie oraz poznanie szerokiej gamy doskonałych mięsnych smaków i aromatów. Choć zestawy zostały wcześniej opracowane, w przypadku każdego zamówienia istnieje możliwość modyfikacji ich składu, co pozwala na dostosowanie produktu do indywidualnych upodobań i potrzeb.